KEY - The Energy Transition Expo

Hrvatska gospodarska komora organizira delegacijski posjet predstavnika hrvatskog gospodarstva trećeg izdanja sajma KEY - The Energy Transition Expo koji će se održati od od 5. do 7. ožujka 2025. godine u Riminiju, Italija.
Sajam predstavlja referentu točku susreta dionika tržišta obnovljive energije i energetske tranzicije mediteranskog područja. Na površini od 60.000 kvadrata, u 14 paviljona obuhvaćene su sljedeće teme:
- solarna energija,
- energija vjetra,
- vodik,
- e-mobilnost
- energetska učinkovitost,
- pohrana energije,
- pametni gradovi

